Concursul „Romanii prefera” s-a incheiat. Tragerea la sorti pentru desemnarea castigatorilor Concursului a avut loc in data de 25 februarie 2015, la sediul Organizatorului, in prezenta notarului public si a unui reprezentant al Organizatorului.
La tragerea la sorti au participat toate formularele completate in perioada 5 februarie- 20 februarue 2015, pana la ora 10:00.
Premiile vor fi livrate castigatorilor prin curierat rapid in perioada 10-15 martie 2015.
Multumim tuturor participantilor!

LISTA CASTIGATORI BLENDER BOSCH

  Nume Prenume Localitate
1 Fântânariu Dorina Iasi
2 Ilie Petruta Buzău
3 Tudor Mihaela Bucuresti
4 Ungureanu Ionut Dorohoi
5 Catalinoiu Ciprian Sibiu
6 Gavril Cristina Bucuresti
7 Leahu Florinel Ploiesti
8 Mateias Marius Bacau
9 Vlad Livia Andreea Costesti
10 Nicola Silvia Medgidia
11 Panita Daniela Popesti Leordeni
12 Predan Carla Bucuresti
13 Tataru Miruna Bucuresti
14 Catalina Baciu Cluj-Napoca
15 Leonte Elena Roman
16 Marin Irina Constanta
17 Popelea Dumitru Com. Halchiu
18 Prioteasa Gabriel Bucuresti
19 Alexandru Andrei-Radu Bucuresti
20 Baicoianu Ionelia-Simona Sat Nedelea
21 Cardel Alexandra Anamaria Targu Jiu
22 Neofotis Andreea Constanta
23 Sima Paula Gabriela Intorsura Buzaului
24 Albu Oana Silvia Galati
25 Foghis Alina Laura Oradea
26 Angela Timariu Borsec
27 Balaita Andreea Bacau
28 Bîdeliță Andriescu Corina Diana Cluj-Napoca
29 pop Camelia catalina Turda
30 Topârceanu Sabina Comuna Sura Mare
31 Viorica Gemanar Frasin
32 Bercaru Iuliana Buzau
33 Birceanu Andreea Anamaria Com.Bengesti-Ciocadia
34 Chivu Titi Alexandria
35 Cristian Liviu Oanea Suceava
36 Dumitrascu Lacramioara Iasi
37 Furnica Maricica Botosani
38 Giurgiu Claudiu Florin Hunedoara
39 Lakatos Magda Zalau
40 Maria Miclaus Timisoara
41 Oprisanescu Ana Maria Sat Bucsani
42 Pasca Ioana Sat Plesesti
43 Paviliuc Alexandra Daniela Bucuresti
44 Radu Alina Aida Focsani
45 Rusen Steluta Sat Scortaru Vechi
46 Sturzu Elena Iasi
47 Suliuc Lucica Botosani
48 Cretu Roxana Iasi
49 Grama Mihai Adjud
50 Ion Florin Georgian Ploiesti
51 Stoica Ileana Ploiesti
52 Andres Marilena Baia de Aries
53 Gorbanescu Andreea Bucuresti
54 Ona Bogdan Iasi
55 Perianu Marian Rosiori
56 Podocea Ramona Andreea Oltenita
57 Bolocan Sorina Harlau
58 Closca Claudiu Mangalia
59 Frank Ana Maria Petrosani
60 Ghita Adina Timisoara
61 Gligor Veronica Bucuresti
62 Ilie Marian Bucuresti
63 Ivana Maria Angelica Caracal
64 Orasanu Silvia Bucuresti
65 Petrovan Dan-Marcel Bucuresti
66 Stanciu Nicoleta Sat Ghimpeseni
67 Andone Carmen Iasi
68 Baciu Dan Timisoara
69 Calnegru Mihail Mandache Braila
70 Constantin Maricica Galati
71 Doina Varga Timisoara
72 Misca Georgiana Constanta
73 Oancea Adrian Sf. Gheorghe
74 Petcu Irina Bucuresti
75 Pop Delia Sighetu Marmatiei
76 Roșu Madalina Ploiesti
77 Stancu Mirela Sibiu
78 Chivu Daiana-Janina Targu Jiu
79 Gheorghe Florian Braila
80 Zeti Catalin Sibiu
81 Besteala Mariana Alexandria
82 Bica Gabriel Bucuresti
83 Caluian Alexandru Bucuresti
84 Dumitru Alexandru Bucuresti
85 Turcitu Veronica Braila
86 Zaharia Sandi-Daniel Cernavoda
87 Albu Daniela Galati
88 Caciuc Cristian Timisoara
89 Chira Maria Iasi
90 Dolhan Dragos Adrian Bucuresti
91 Iftimie Alina Iasi
92 Maicanu Cristiana Hunedoara
93 Miron Ioana Daniela Brașov
94 Molnar Matei Luncani
95 Neacsu Adrian Bucuresti
96 Niculae Ioana Pantelimon
97 Ristea Miron Florin Slatina
98 Gheorghe Mihaela Bucuresti
99 Roman Sonia Targu Mures
100 Andrei Ionut-Alexandru Targoviste

LISTA CASTIGATORI TOASTER BOSCH

  Nume Prenume Localitate
1 Bako Alexandra Satu Mare
2 Nitulescu Stefania Popesti Leordeni
3 Borcanescu Ionut Comuna Hulubesti
4 Mandache Gabriela Chiajna
5 Mesa Ileana Pantelimon
6 Pancos Doinita-Catalina Comuna Aninoasa
7 Sandu Bogdan-Adrian Bucuresti
8 Borlean Ovidiu Dan Brașov
9 Ilie Irina Busteni
10 Mirela Dragomir Comuna Poiana Lacului
11 Nedelea Elena Lunca Calnicului
12 Adajeniuc Ina Iasi
13 Negoita Gabriela Braila
14 Chis Oana-Ancuta Banisor
15 Hodea Ciprian Robert Sfantu Gheorghe
16 Matei Gabriela Pucioasa
17 Popescu Gabriel Sat Magurele
18 Sarb Andreea Timisoara
19 Boboc Elena Com. Glina
20 Bounegru Elena-Lucretia Comuna Viziru
21 Constantin Mihaela-Florentina Com.Vladeni
22 Dinu Claudia Violeta Baicoi
23 Gavrila Daniela Com. Borca
24 Ghioci Ciprian Brașov
25 Hrubariu Dana Bucuresti
26 Lefter Alexandra Vaslui
27 Matias Cristian Bistrița
28 Mircea Mariud Cosmin Sat Viforata
29 Mirela Crăciun Arad
30 Naidin Diana Bucuresti
31 Novac Mihai Craiova
32 Oanta Carmen Chiajna
33 Popa Emil Ionut Craiova
34 Suta Lavinia Targu Mures
35 Barbu Roxana București
36 Șerif Iasemin Cluj
37 Dinuț Alexandra Com. Giarmata
38 Florea Valentin Claudiu Bucuresti
39 Hosu Andreea Timisoara
40 Ionescu Ana-Claudia Comuna Jilava
41 Kaitar Ana Ramona Comuna Turt
42 Marcian Butnariu Com. Botesti
43 Matei Alexandru Sat Falciu
44 Mihaila Andreea Sibiu
45 Murineanu Antonela Bucuresti
46 Neagoe Neculai Bucuresti
47 Sveduneac Marinela Suceava
48 Titirez Octavian Timisoara
49 Toader Laurentiu Tulcea
50 Zafiu Catalina Pitesti
51 Ardelean Alexandru Bucuresti
52 Badescu Catalin Craiova
53 Indolean Angela Cluj Napoca
54 Nenciu Mihaela Alexandra Bucuresti
55 Nistor Anca Simona Iasi
56 Pop Carmen Gabriela Baia Mare
57 Brie Maria Ploiesti
58 Ion Nicolae Bucuresti
59 Nistor Gheorghe Sighetu Marmatiei
60 Preda Dumitra Bucuresti
61 Vrinceanu Stefan Flavius Iasi
62 Boeru Elena Bucuresti
63 Grosaru Cristina-Luminita Buzau
64 Matei Maria Ludus
65 Moldovan Anca Satu Mare
66 Niculcea Daniela Bucuresti
67 Roban Georgiana-Elena Bucuresti
68 Seila Iliaz Constanta
69 Balescu Ruxandra Catalina Sinaia
70 Jianu Florin Bucuresti
71 Lovasz Levente Cluj-Napoca
72 Petre Elena Luminita Pitesti
73 Avirvarii Carmen Sat Capu Codrului
74 Ciobotaru Carmen Bucuresti
75 Etel Janos Marghita
76 Husti Madalina Negresti-Oas
77 Lazar Stefan Constanta
78 Munteanu Elena Satul Nou
79 Oprea Cristina Mihaela Bucuresti
80 Pavalache Naomy Galati
81 Radu Adina Buzau
82 Adnana Budeanu Botosani
83 Bakcsi Iuliu Alba Iulia
84 Cristea Alexandru Brașov
85 Denisa Popescu Ploiesti
86 Ene Lica Urziceni
87 Nasturas Mihai Bacău
88 Neagu Veronica Bucuresti
89 Nemulescu Gabriela Preajba mare
90 Petre Ionut Topoloveni
91 Petrescu Florina Bucuresti
92 Racolta Adrian Bistrița
93 stroie mihail Intorsura Buzaului
94 Trifescu Vasile Bucuresti
95 Ungureanu Lenuta Craiova
96 Zelinka Cristian Arad
97 Ciprian Diaconescu Bucuresti
98 Chirca elena roxana Sat Negreni
99 Costache Nicoleta Adriana Mangalia
100 Enache Nicoleta Roman

* Imagini cu titlu de prezentare